Light grey donica 80/20/25

Light grey donica 80/20/25 Poziome

Producent
MebGlass
Wybierz atrybuty
Kolor szkła
Sztuczna trawa
Wkład
Cena: 379 zł
brak ocen oceń produkt
Masz pytania dotyczące produktu?
zadzwoń
697 792 780
lub napisz
mrlustra@o2.pl
Wykonanie i dostawa
10 - 14 dni roboczych

Zależy Ci na urozmaiceniu wystroju Twojego domu, ale nie masz pomysłu? Może szukasz dekoracji, która łączy styl Industrialny ze stylem Modern Glamour.

Donica lustrzana, stylową z kwintesencją ponadczasowego designu znakomicie wkomponuje się do każdego wnętrza i nada przedmiotowi niepowtarzalnego stylu i look’u. Jest to bez wątpienia idealna ozdoba Twojego salonu, biura czy przedpokoju. Nasza donica stanowi alternatywę dla miłośników stylu minimalistycznego oraz glamour. Prosta forma nowoczesnej donicy sprawdzi się również w centrum handlowym, hotelu, poczekalni oraz restauracji. Nowoczesny design donicy sprawia, że takie rośliny jak trawy ozdobne oraz sukulenty wyróżniają się na tle nowoczesnych wnętrz.

Produkt wykonany jest z wysokiej jakości lacobeli fazowanych, które podkreślają estetykę i spektakularnie odbijają światło . Podstawę donicy stanowią podkładki ślizgowe, dzięki którym można bezpiecznie przemieścić przedmiot. Natomiast na dnie donicy wykonany został otwór poprzez który wypłynie nadmiar wody w momencie przelania, nie uszkadzając przy tym konstrukcji. 

Kształtuj i definiuj przestrzeń niepowtarzalnymi i funkcjonalnymi meblami z naszej kolekcji!

Szerokość  

80 cm

Głębokość

20 cm

Wysokość

25 cm

Materiał

lacobel fazowany

płyta meblowa

Nogi

ślizgowe

Waga

11 kg

Brak opinii, Twoja może być pierwsza

Dodaj opinię o produkcie