Kabiny prysznicowe na wymiar

Szklane kabiny prysznicowe na wymiar

Nowoczesne kabiny prysznicowe na wymiar są propozycją dla klientów dbających o jakość i ciekawy design Państwa uwagę chcemy kierować wyłącznie ku artykułom wartym zainteresowania, dlatego każdy z nich wyróżnia się nowoczesnością i łatwością w utrzymaniu.

Nasze kabiny prysznicowe szklane w nowoczesnym stylu na wymiar to nie tylko ciekawy design. Cechuje je wytrzymała konstrukcja wynikającą z wykorzystania sprawdzonych rozwiązań. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracowników naszej firmy bierzemy pod uwagę wszystkie uwarunkowania, które mogłyby mieć wpływ na zastosowane rozwiązania konstrukcyjne i sposób montażu kabin prysznicowych.

BRAK BRODZIKA

Kabina prysznicowa szklana bez brodzika sprawi, że każda łazienka stanie się nietypowa, nabierze wyjątkowego i nowoczesnego charakteru. Zamontowanie odpływu bezpośrednio w podłodze i wyeliminowanie brodzika zapobiega potknięciom, co sprawia że tak zaprojektowana kabina staje się idealnym rozwiązanie dla dzieci i osób starszych.

SZKŁO HARTOWANE W KABINACH PRYSZNICOWYCH

Szkło hartowane do produkcji kabin jest bezpieczne. Charakteryzuje się dużą odpornością, jest trwałe i nie rysuje się. Jeśli się rozbije, to na tysiące bardzo małych kawałków z zaokrąglonymi brzegami. Nie ma więc obawy, że osoba przebywająca w łazience pokaleczy się. 

POWŁOKA TIMELESS

TIMELESS to antykorozyjne szkło które zostało opracowane z myślą o zastosowaniach w kabinach prysznicowych. Można je stosować w parawanach prysznicowych, kabinach prysznicowych lub parawanach nawannowych. Szkło TIMELESS składa się z wysoko przeziernego szkła SGG PLANICLEAR, na które naniesiono praktycznie niewidoczną powłokę. Dzięki temu szkło TIMELESS jest bardzo przezroczyste i nie wpływa na percepcję kolorów niezależnie od grubości.

 

   Masz pytania dotyczące realiacji?

Zadzwoń

lub 

Napisz